יזמות ותעסוקה גולן

הייטק, מדיה ואינטרנט

ייזם מנוסה בתחומי הביופרמה/אגרו טק. עו"ד מומחה בקניין רוחני, בניית פורטפוליו פטנטים, הקמה וניהול של חברות הזנק, בניית שיתופי פעולה ועסקאות עם חברות רב לאומיות, גיוס כספים ועבודה עם קרות הון סיכון, חברות רב לאומיות ומשקיעים. ניסיון רב בעבודה עם הרשות לחדשנות
הוקמה בשנת 2017 ומאז צברה קהל לקוחות גדול מאוד באיזור הצפון והמרכז, בעיקר בשל היחס האדיב, האמין והמקצועי. החברה מוכרת מחשבים ניידים ונייחים, מסכי מחשב, מדפסות, רכיבי חומרה, תוכנות, ועוד ציוד מחשבים מכל סוג שהוא. בנוסף, החברה מרכיבה מחשבים הנותנים פתרון מקיף לצרכיו של הלקוח. ל-TechLab מעבדה מתקדמת ומאובזרת ובה טכנאי מחשבים, אלקטרוניקה וחשמל עתירי ידע! בעזרתם נותנת החברה שירות טכני למחשבים, רשתות ומוצרים טכנולוגיים נוספים ללקוחות פרטיים ועסקיים.
גלעד מחשבים הינה חברה המנוהלת על-ידי גלעד כהן עם ניסיון בתחום למעלה מ-10 שנים. החברה ממוקמת בצפון הארץ ומעניקה שירות ללקוחות פרטיים ועסקיים בכל רחבי הגליל והגולן. מתן שירות עד בית הלקוח או העסק. אנו מתחייבים לעמידה בלוחות זמנים, מתן אחריות על תיקונים, מחירים הוגנים, יחס אדיב ומקצועי.
מוזי אנידג'ר - מומחה למדיה חברתית, ניהול קמפיינים ופרסום בפייסבוק, אינסטגרם ובגוגל, בניית אתרים ב-WIX, קידום אתרים, קופירייטינג, ניהול בלוגים והדרכות בתחום.
מפתח תוכנה בתחום האינטרנט, בונה/משפר/מחזק מערכות, אפליקציות, אתרים, עמודי נחיתה וכו'.
רן הררי הוא טכנאי מחשבים בכיר של מיקרוסופט ברמה הגבוהה ביותר,בעל תואר של מהנדס מערכות מוסמך מיקרוסופט.אחריות על כל עבודה,מענה לציבור הפרטי והעסקי,עם מגוון שירותים רחב שנועד לענות על כל צורך,ולספק את המענה התכליתי,היעיל והמשתלם ביותר במונחי עלות/תועלת,החל מהקמת התשתיות,דרך פתרון בעיות נקודתיות ועד לטיפול ואחזקה שוטף של מערכות מחשוב מתקדמות.
שיווק דיגיטלי לעסקים, עיצוב וקידום אתרי אינטרנט, הדרכה וניהול פרסום בפייסבוק וקמפיינים ברשתות חברתיות.
QIS מציעה שירותי ניתוח ועיבוד נתונים למידע חיוני ניהול ופיתוח מסדי נתונים, מתן פתרונות אופטימיזציה, תוך שמירה על חדשנות טכנולוגית ויצירתיות רעיונית, פתרונות בתחומי התפעול והשליטה המוניציפאלים, תכנון וניהול תעבורה.
מטרופארק בע"מ נוסדה בשנת 2002 וממוקמת ברמת הגולן. החברה הוותיקה והגדולה ביותר בארץ בתחום החניה. עוסקת בפיתוח מערכות מחשוב לתחום המונציפאלי עם התמחות בתחום החניה והפיקוח העירוני. תוך שימוש בכלי פיתוח ובטכנולוגיה מהמובילים והמתקדמים בעולם. מטרופארק הינה חברת בת של מטרופולי-נט בע"מ (מקבוצת מילגם) המתמחה בניהול מערכות מידע לרשויות מקומיות ופועלת בעשרות רשויות מקומיות ותאגידים עירוניים ברחבי הארץ.
Subscribe to RSS - הייטק, מדיה ואינטרנט