יזמות ותעסוקה גולן

סל שרותים למעסיקים

יזמות ותעסוקה גולן מקיימת קשר רציף והכרות אשית עם מעסיקי הגולן והסביבה.

אנו מאפשרים למעסיקים ליהנות ממגוון שירותים:

  1. פרסום משרות בלוח הדרושים באתר האינטרנט ובדף הפייסבוק שלנו – כדי לפרסם משרה באתר יש לבצע הרשמה כמעסיק (תהליך קצר שישמש אותך בעתיד לכל המשרות) ולפתוח משרה חדשה. אנחנו נעלה את המשרה גם לדף הפייסבוק.
  2. סינון קורות חיים של מועמדים איכותיים ומקצועיים בהתאם לדרישת המעסיק  (מותנה בעמידה בקריטריונים) – רוב המשרות מפורסמות עם אפשרות לשליחת קורות החיים ישירות אליך כמעסיק ומאפשרות למועמדים קשר ישיר אליך ועצמאות בתהליך חיפוש עבודה. עם זאת, אנו מאפשרים לך להיעזר בנו לסינון ראשוני של קורות חיים. השירות ניתן במשרות בהן יש לנו, כגורם מקצועי, ערך מוסף בסינון – לדוגמה במשרות קשות לגיוס, בכירים, דרישות מיוחדות.
  3. ריכוז מידע חיוני למעסיקים בנושא גיוס עובדים אפקטיבי באזור – מידע מקצועי בתחום התעסוקה וכן מידע כללי על תהליכים ודברים שקורים באזור ועשויים להשפיע עליך כמעסיק. בנוסף, אנו מרכזים מידע מגופים ציבוריים שונים על תכניות סיוע, קולות קוראים ועוד.
  4. קיום מגוון פעילויות מקצועיות למעסיקים בשיתופי פעולה אזוריים, כגון: פורומים, כנסים, הכשרות וימי עיון מקצועיים. אנו נמצאים בקשרי עבודה ומקיימים שיתופי פעולה עם גופים רבים הפועלים באזור.

 

פעילויות  שמתקיימות במסגרת שיתופי הפעולה:

  • פורום סמנכ"לי משאני אנוש- פורום שנתי בליווי מנחה מקצועית, המאפשר הבאת תכנים מקצועיים ולמידת עמיתים.
  • הפורום הצפוני לקידום תעשייה ותעסוקה בגליל ובגולן , בשיתוף עם התאחדות התעשיינים. מקיים מפגשים וכנסים מקצועיים  ומיועד למנכ"לים ואנשי תעשייה בכירים. הכנסים מתקיימים מספר פעמים בשנה ומאפשרים חשיפה לתכנים איכותיים, הכרות ונט-וורקינג מובנה עם קולגות מהאזור.
  • כנסים וימי עיון בנושאים שונים, אנו שותפים ויוזמים מעת לעת כנסים וימי עיון ע"פ צרכים שמגיעים אלינו מהשטח.

 

נשמח לעדכן אותך בפעילויות השונות ותוכל לבחור את הדברים שמעניינים אותך ולקחת בהם חלק.

למידע על פורום סמנכ"לי משאבי אנוש לחץ כאן

להצטרפות לניוזלטר שלנו לחץ כאן